098-00-4-66-44 Київ, вул. Чикаленка, 32

Свіжий і яскравий смак Мексики

Свіжий і яскравий смак Мексики

Ми доооовго шукали текілу преміум класу. Через гігантський попит і глибоку кризу виробництва, варіантів було небагато… Але ми були б не ми, якби все ж таки не знайшли ТУ САМУ. Знайомимо вас з новим жителем нашої барної полиці – текілою Ocho.

Історія виробництва Ocho бере початок з 2008 року, але насправді її корені сягають сивої давнини… Все почалося з того, що в 1761 році в місті Арандас, мексиканський штат Халіско, родина Камарена започаткувала власне виробництво текіли, яке й донині з честю носить це вельмишановне ім’я. Здавалося б, який зв’язок текіла Familia Camarena має з нашою обраницею? Все просто! Саме прадіду Карлоса Камарени, співзасновника Ocho, вдалося привезти блакитну агаву на землі Халіско. Це стало відправною точкою подальшої справи життя Карлоса – нині майстра дистиляції, агавового фермера в п’ятому поколінні і текілеро в третьому, одного із найшанованіших виробників всієї Мексики.

Пристрасть до власної справи і національної спадщини об’єднала пана Камарену з Томасом Естесом – ресторатором, гуру спиртних напоїв з агави та мексиканської культури у світі, визнаним Мексиканською національною палатою текіли (найстарішою установою промисловості) офіційним амбасадором напою, що займався її популяризацією по всьому світу ще з 1976 року.

Створюючи свою текілу, вони вирішили використовувати тільки високоякісну дозрілу агаву з родючих ґрунтів Халіско та природні, ремісничі методи виробництва. У процесі довелося відновлювати багато старих технік, якими індустріальні заводи вже давно знехтували: побудувати цегляну піч, яка дозволяла повільно запікати агаву і отримувати сировину з великим вмістом цукру; ферментувати її у соснових чанах ємністю до 3000 літрів, використовувати натуральні дріжджі;  дистилювати в два етапи, проводячи другий з них у невеликому чані з суцільної міді, зробленому за зразком того, що належав ще діду Карлоса – контакт з міддю природним шляхом видаляє небажані сполуки з заготовленої рідини. Повільна дистиляція при низьких температурах забезпечує отримання ароматної текіли з насиченим, повним тілом і шовковистим смаком. Тож Ocho, по суті, є першою Vintage Single Estate текілою. Взагалі у світі.

Для витримки текіли використовуються лише 200-літрові діжки з американського дуба, у яких раніше витримувалося американське віскі. Ці діжки мали по декілька попередніх наповнень текілою, тому подальші партії напою стають більш витриманими і зрілими. В результаті текіла не перенавантажена впливом дубових ноток і повністю дає розкритися своєму серцю – агаві.

Ocho Blanco – молода, невитримана текіла зі 100% блакитної агави з найкращих ділянок Арандас, з інтенсивним, живим та чистим смаком.

Ocho Reposado – та сама витримана протягом 8 тижнів та 8 днів у бочках з-під американського віскі текіла зі 100% блакитної агави.

Певно, ви вже здогадалися, що нам дуже імпонує такий підхід і відданість  справі. Тож ось вам ще трошки цікавинок:
• Прапор і Герб штату Халіско жовто-блакитний
• Томас Естес є автором найґрунтовнішої книги про мистецтво текіли, «Амбасадор Текіли»
• Карлос Камарена знається на аграрній справі, тож його знання про ґрунти і їх властивості стали однією з крутих  переваг Ocho.

«Залишайтеся вірними своєму корінню. Залишайтеся вірними своїм традиціям. Залишайтеся вірними тому, ким ви є.
Тому що ваше минуле – це ваше теперішнє… і буде вашим майбутнім»
Карлос Камарена