098-00-4-66-44 Київ, вул. Пушкінська, 32

Ром Karukera Blanc Agricole. Спробуємо?

Ром Karukera Blanc Agricole. Спробуємо?

Karukera Blanс Agricole - той алкоголь, який хочеться смакувати, про який варто поговорити.

Що ж особливого в цьому білому ромі в простій пляшці з невибагливою етикеткою?

Та хоча б те, що виробляється він виключно з одного сорту цукрової тростини «blue», вирощеної на острові Барбадос. Тростина була обрана для виробництва рому через високий вміст цукру і аромату. Кліматичні особливості Барбадосу прискорюють дозрівання рому, який в повній мірі розкриває аромат. Витримується ром в бочках з-під бурбона. Ром має фруктовий аромат з легким відтінком цитрусових і банана, посилюється нотками гвоздики і цукрової тростини.

 

Karukera Blanс Agricole - ром преміум-класу з високою якістю напою і спеціально розробленими формою пляшки і дизайном етикетки. Пляшка здається простою лише на перший погляд. У цьому напої продумано все до дрібниць. Ром Karukera представник «французького стилю», виробляється з соку цукрової тростини, а не з меляси.

Ром має насичений маслянистий смак з фруктовими нотами. В напої відмінний баланс кислотності. Післясмак м’який, тривалий, приємно гіркуватий.

Виробництво рому здійснюється найстарішим виробником Domaine du Marquisat (з 1895 року). Компанія здійснює ретельний контроль на кожному етапі виробництва та витримки рому. Завдяки традиційним методам виробництва, що передаються з покоління в покоління, ром став благородним напоєм, улюбленим багатьма цінителями міцного алкоголю.

Давайте вип’ємо!

Резерв: (098) 00 4 66 44, 234 85 86 или онлайн